Ми — маленька сім'я, втомлена від шуму, пилу і метушні великого міста. Від кількості автомобілів і кіосків біля метро. Від виснажливої ​​літньої духоти і неможливості доторкнутися до природи. Від роботи у великій компанії і корпоративних ігор.

 

Одного разу ми втомилися від всього цього настільки, що вирішили змінити асфальт на траву. Так народилася назва готелю і вектор сімейної справи.

Ми із задоволенням подорожуємо до інших країн і віддаємо перевагу маленьким сімейним, а не мережевим готелям. І захотіли створити подібний куточок комфорту на рідній українській землі. Чекаємо вас в гості і сподіваємося, що вам сподобається кантрі-клуб NATRAVE!

 

Вся інформація про котеджі і вартість тут, питання і бронювання приймаємо за телефоном або через імейл (контакти вказані нижче, біля мапи)

Інтерв'ю та сюжети про нас в ЗМІ

«Дівчина залишила комфортне столичне життя і переїхала з родиною до Закарпаття, щоб втілити мрію» —  інтерв'ю для журнала «Единственная». 

 

«З асфальта на траву: як ми змінили Київ на Карпати» — стаття для проекту «PROMUM».

 

2018

 

«З асфальта на траву: особистий досвід блогера Анастасії Чуприни» — інтерв'ю для Zruchno.Travel.

 

«Скандинавія в Карпатах. Як це — переїхати з міста в гори і видкрити готель» — інтерв'ю для проекту The Devochki.

 

«Молода родина переїхала з Києва до Закарпаття розвивати зелений туризм» — сюжет ТРК «Україна».

Чекаємо в гості!

 

Кантрі-клуб NATRAVE

курорт Ізки, 274 б (гугл знає)

Закарпатська область

 

[найближча ж/д станція - Воловець]

 

+380688574515 Анастасія

 

hello@natrave.com.ua

 

«Хочу до вас! А що подивитися поблизу? Чим зайнятися?» — читайте наш путівник по цікавим місцям Закарпаття і приїжджайте відпочивати NATRAVE!